Oferujemy Państwu wynajem specjalistycznego, najnowocześniejszego i obecnie najdroższego na rynku medycznego lasera depilacyjnego Cynosure Palomar VECTUS. Cena nowego urządzenie to ok.  350 000,00 zł co stanowi prestiż oraz unikalność oferty dla każdego salonu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CO TO JEST LASER VECTUS™ I DLACZEGO WARTO GO WYBRAĆ?

 

Amerykańska firma Palomar Medical Technologies przed 15 laty stworzyła laser diodowy LightSheer. Jego skuteczność została potwierdzona prestiżowym certyfikatem FDA. Do tej pory laser LightSheer uważany był za wiodący standard wśród laserów depilacyjnych. W tym okresie czołowi naukowcy firmy Palomar pracowali nad udoskonaleniem technologii tego lasera. Opracowali najnowocześniejszy system z myślą o bezpieczeństwie i efektywności zabiegu. Tą kolejną, innowacyjną technologią firmy Palomar jest dziś Laser VECTUS™.

 

 

VECTUS™ to medyczny laser diodowy o długości fali 810 nm. Służy do trwałego usuwania owłosienia oraz przebarwień. Badania potwierdziły, że jest aktualnie najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem do depilacji laserowej na świecie. Wykorzystano w nim wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o wyjątkowej skuteczności urządzenia oraz komforcie i  bezpieczeństwie pacjenta. Na tle konkurencji wyróżnia się on:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • NAJWIĘKSZĄ SKUTECZNOŚCIĄ NA ŚWIECIE - medyczny laser diodowy najnowszej generacji – udoskonalona wersja systemu Light Sheer Duet.

  • NAJWYŻSZE PARAMETRY ZABIEGÓW – mała głowica (max. gęstość energii do 100 J/cm2), duża głowica (max. gęstość energii do 20 J/cm2)

  • NAJMNIEJSZĄ ILOŚCIĄ ZABIEGÓW – innowacyjnym rozwiązaniem urządzenia Vectus™ jest opatentowana technologia Photon Recycling, która polega na ponownym wykorzystaniu wiązki światła. Skóra podczas zabiegu odbija do 80% energii, którą emituje laser. Poprzez wbudowanie w głowicy „magicznych luster” cały impuls po odbiciu trafia ponownie do skóry, zwiększając tym samym efektywność zabiegu.

  • NAJWYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA – jako jedyny na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu aktywnej melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel™ określa poziom melaniny i na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. Dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i bardzo bezpieczny.

  • KOMFORT DLA PACJENTA – Laser Vectus™ zapewnia bardzo wysoki komfort zabiegu poprzez zastosowane w głowicy rozwiązanie Advanced Contact Cooling, które powoduje, że skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła. W rezultacie wyczuwalność ciepła w trakcie procedury jest minimalna, a jej komfort znacznie wzrasta.

  • KRÓTKI CZAS TRWANIA ZABIEGU – np. depilacja nóg trwa ok. 15 min zamiast 3 godz.

  • BEZKONKURENCYJNY – najwyższa jakość zabiegu za najlepszą cenę.

 

Vectus™ jest najszybciej pracującym systemem w swojej kategorii, posiada dwie największe na świecie i zarazem najszybciej pracujące głowice zabiegowe z szafirową końcówką:

 

 

 

 

 

 

 

 

Mniejsza głowica (12x12mm) – precyzyjna, przeznaczona jest do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc takich jak wąsik czy broda. Zastosowane w głowicy chłodzenie kontaktowe (przed, w trakcie i po emisji światła), utrzymywane przez cały czas trwania zabiegu na poziomie od 0oC do 5oC gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz sprawia, że zabieg jest bezbolesny.

 

Większa głowica (23x38mm) – posiadająca również zaawansowany system chłodzenia, wykorzystywana jest do depilacji większych powierzchni takich jak nogi czy plecy. Zwiększona głowica zabiegowa sprawia, że czas zabiegu ulega skróceniu nawet o 80%, dla przykładu depilację całych nóg można wykonać w zaledwie 15 min.

 

                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

Medyczny Laser Diodowy PALOMAR VECTUS™ posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie.

 

PALOMAR VECTUS™ vs Light Sheer Duet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ze względu na nowoczesne diody użyte w laserze PALOMAR VECTUS™, oraz system emisji fotonów światła, laser Vectus™ stał się najnowocześniejszym, dokładnym oraz niezwykle bezpiecznym laserem depilacyjnym, wyprzedzając swoją technologią Light Sheer Duet.

 

PORÓWNANIE OBRAZU PODCZERWIENI
(mała i duża głowica zabiegowa)

 

Light Sheer Duet vs Palomar Vectus ™


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wnioski z porównania:

Vectus posiada bardziej jednolitą wiązkę światła na całej powierzchni głowicy bez „gorących punktów”, co przekłada się na lepszą wydajność i efektywność zabiegu.

laser vectus wynajem lasera lightsheer warszawa

Palomar Vectus

 

laser vectus wynajem lasera lightsheer Kraków
laser vectus wynajem lasera lightsheer Bydgoszcz
laser vectus wynajem lasera lightsheer Gdańsk
laser vectus wynajem lasera lightsheer Kraków
laser vectus wynajem lasera lightsheer Poznań

GODZINY PRACY:

 

Poniedziałek - piątek 08:00 - 20:00

Sobota - niedziela 08:00 - 16:00

Święta - nieczynne 

DrLASER                  

Wsparcie Twojego Biznesu

Laser Vectus 

Wynajem lasera - Warszawa, Łódź, Toruń, Radom,

Częstochowa, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Radom

Sprawdź ofertę

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

DrLASER

ul. Obrońców Płocka 1920

09-400 Płock

 

telefon: +48 600 830 630

email:    biuro@drlaser.pl

DrLASER

  09-407 Płock

MENU