laser vectus wynajem lasera lightsheer
laser vectus wynajem lasera lightsheer

 

Rozwiązania dla Twojego biznesu

 

 

Misją DrLASER jest zaspokojenie rosnącego popytu na specjalistyczne maszyny do salonów medycyny estetycznej, kosmetologicznych i spa. Dzięki profesjonalnemu podejściu, terminowości dostaw, najwyższej jakości sprzętu i przystępnym cenom, firma zyskała szacunek i duże uznanie wśród naszych klientów.

 

Każdy zasługuje na dostęp do najnowszych technologii medycznych, jednakże ich ceny często przyprawiają o ból głowy, a niepewność popytu sprawia, że nie jesteśmy pewni racjonalności ich zakupu.

 

Wypożyczanie sprzętu laserowego to doskonały sposób na oferowanie zabiegów i zwiększanie przychodów bez ponoszenia kosztów działalności lub ryzyka posiadania lasera. Wynajem daje możliwość zaoferowania klientom całego spektrum zabiegów laserowych bez zakupu jednego lasera! Na rynku pojawia się dużo nowych maszyn, a ich rozwój posuwa się szybko naprzód, odkrywane są nowe technologie, a lasery są często aktualizowane. Po co kupować jeden z dzisiejszych laserów za setki tysięcy, kiedy najprawdopodobniej będzie on przestarzały jutro? Aby uniknąć ryzyka finansowego, większość centrów medycznych wynajmuje przenośne urządzenia laserowe. Oto kilka dodatkowych zalet wynajmu, a nie zakupu tego sprzętu:

 

  • Brak ryzyka finansowego

Unikaj płacenia setek tysięcy z własnej kieszeni za każdy laser, który najprawdopodobniej będzie nieaktualny w najbliższej przyszłości! Wynajmowanie laserów daje Ci swobodę wymiany technologii, dzięki czemu zawsze masz najnowszy sprzęt dostępny dla swoich klientów.

 

  • Brak kosztu sezonowości 

 

Zabiegi, które posiadają przeciwwskazania, np. do słonecznych pór roku, powodują że niektóre sprzęty przez 3 miesiące w roku stoją bezczynnie na zapleczu. Dzięki wynajmowi sprzętu nie musisz się o to martwić - wynajmujesz sprzęt tylko wtedy kiedy go potrzebujesz. 

 

  • Oszczędność miejsca


Posiadanie sprzętu laserowego to nie tylko koszt jego zakupu, ale również miejsca do jego przechowywania, gdy nie jest w użyciu. Wynajmując nasz sprzęt, możesz mieć laser pod ręką, kiedy jest to potrzebne, a następnie możesz go odesłać gdy skończysz i nie musisz się martwić o znalezienie miejsca w którym można go przechowywać.
 

  • Szkolenia, serwis i konserwacja

 

Rozumiemy, że możesz nie mieć pełnej wiedzy na temat działania wynajętego lasera lub ograniczone doświadczenie w jego obsłudze. DrLASER zapewni pełne szkolenie po dostarczeniu systemu i zawsze będzie dostępny, aby odpowiedzieć na nieoczekiwane pytania przez cały okres wynajmu. Wynajęcie naszej najnowocześniejszej technologii oznacza, że ​​zawsze możesz być pewny, że otrzymujesz najnowszy produkt na rynku. Nadążamy za popularnym zapotrzebowaniem na ciągle zmieniające się technologie w medycynie, szukając sposobów na ulepszenie naszego produktu i oferując najnowsze lasery w branży.

 

  • Brak kosztów obsługi


Decydując się na wypożyczenie naszego sprzętu laserowego, potrzeba konserwacji, naprawy i utrzymania sprzętu w należytym stanie nie jest już Twoim zmartwieniem. Utrzymujemy nasze lasery upewniając się, że są zawsze w należytym stanie. Podczas korzystania z usług DrLASER nie ponosimy żadnej odpowiedzialności ani ryzyka. W przypadku awarii urządzenia z jakiegokolwiek powodu, zlecimy wykwalifikowanym technikom naprawę urządzenia bez dodatkowych kosztów.

 

 

 

Chcesz sprawdzić czy klienci dopiszą, a nie chcesz ryzykować ? U nas znajdziesz urządzenia najlepszej klasy, bez ryzyka finansowego. Sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj dogodny termin już dziś. 

 

 

 

O nas

 

GODZINY PRACY:

 

Poniedziałek - piątek 08:00 - 20:00

Sobota - niedziela 08:00 - 16:00

Święta - nieczynne 

DrLASER                  

Wsparcie Twojego Biznesu

Laser Vectus 

Wynajem lasera - Warszawa, Łódź, Toruń, Radom,

Częstochowa, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Radom

Sprawdź ofertę

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

DrLASER

ul. Obrońców Płocka 1920

09-400 Płock

 

telefon: +48 600 830 630

email:    biuro@drlaser.pl

DrLASER

  09-407 Płock

MENU